Last Year
Last Month

LINKS TO WEBSITE

UTE Labdarúgó Szakosztály hivatalos oldala

Idén nyáron is Nyíregyházán edzőtáboroztunk. A főiskola sportcentrumát és a Nyírsuli pályáit használták a sportoló gyerekeink. Egykori utánpótlás játékosunk már a második mérkőzésén megszerezte első NB I-es találatát. Új szakmai igazgató szakosztályunk élén! .

Női Bajnokság - UTE Labdarúgó Akadémia hivatalos oldala Labdarúgásban a minőség

Az Új-pesti Torna Egylet története. Elkészült NB II-es női csapatunk 2015-2016-os őszi idényének menetrendje. Lányaink a Dunaújváros ellen lépnek először pályára a bajnokságban! Győzött az UTE Szombathelyen! Jövő héten kezdődnek az osztályozók. Döntetlen értünk el hazai pályán. Az Újpest elköszönt a rájátszás utolsó helyétől.

U15 - UTE Labdarúgó Akadémia hivatalos oldala Labdarúgásban a minőség

Az Új-pesti Torna Egylet története. Az ellenfél fölé tudtunk kerekedni! Újra az elit körben az U15-ös gárda! Újra az elit körben az U15-ös gárda. Gál Csaba vezetésével könnyedén vertük 3-1-re az Illés Akadémia Haladás csapatát.

U16 - UTE Labdarúgó Akadémia hivatalos oldala Labdarúgásban a minőség

Az Új-pesti Torna Egylet története. U16-os együttesünk záró alkalmon megtekinthették a József Attila Színház előadásában az Indul a bakterház című színdarabot. Elképesztő iramú hajtás a mérkőzés utolsó percéig. Hazai pályánkon az U16-os csapat már az első félidőben 2-0-ra vezetett a diósgyőriekkel szemben, Mihalik János és Molnár Emánuel góljával, de harcos csapat volt a Diósgyőr.

U17 - UTE Labdarúgó Akadémia hivatalos oldala Labdarúgásban a minőség

Az Új-pesti Torna Egylet története. Elindult az előzgetés, lehagytuk a Diósgyőrt. Az U17-es együttes egygólos hátrányból a második félidőben 4-1-re győzte le a vendégeket. Mindkét csapat benne volt az élmezőnyben, így ezzel Simek Péter csapata megelőzte vetélytársát, a Diósgyőrt, és a 4. Nálunk volt a labda! Fordulóponthoz érkezhet U17-es együttesünk.

U18 - UTE Labdarúgó Akadémia hivatalos oldala Labdarúgásban a minőség

Az Új-pesti Torna Egylet története. U18-as csapatunk vasárnap fogadta a BKV Előre SC utánpótlás csapatát Szilágyi úti pályánkon. A mérkőzés minden negyedében rúgtak egy gólt a mieink. Kedvelj minket a Facebookon! .

U19 - UTE Labdarúgó Akadémia hivatalos oldala Labdarúgásban a minőség

Az Új-pesti Torna Egylet története. Magabiztosan hoztuk a meccset! 2-0-ra vertük a váciakat a bajnoki 11. erőpróbáján a mieink bizonyultak eredményesebbnek. A játékképpel és a játékminőséggel elégedett vagyok, de. erőpróbája - eredményileg nem úgy sikerült, mint ahogyan azt az edző szerette volna.

WHAT DOES U14.UTELABDARUGAS.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of u14.utelabdarugas.hu Mobile Screenshot of u14.utelabdarugas.hu Tablet Screenshot of u14.utelabdarugas.hu

U14.UTELABDARUGAS.HU SERVER

Our crawlers revealed that a single root page on u14.utelabdarugas.hu took nine hundred and thirty-eight milliseconds to load. We could not observe a SSL certificate, so our parsers consider u14.utelabdarugas.hu not secure.

SERVER SOFTWARE AND ENCODING

We revealed that u14.utelabdarugas.hu is utilizing the Apache os.

HTML TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site states the following, "Az Új-pesti Torna Egylet története." I noticed that the web site also stated " Szilágyi úti pálya volt Duna Cipő-pálya." They also said " Sztojka Dominikot, az U14-es játékosunkat kérdeztük, Újpest-Fradi 5-2 győzelem után. Az első játékrész végén még vezetett a zöld-fehérek együttese. Mi történt a második félidőben? A hivatalos őszi csapatfotó. Nagyarányú győzelmet hozott a bajnokság 10. fordulója U14-es együttesünknek Magabiztosan vertük az Illés Akadémia gárdáját." The meta header had UTE as the first optimized keyword. This keyword is followed by Labdarúgás, Újpesti, and Torna which isn't as urgent as UTE. The other words u14.utelabdarugas.hu uses is Egylet.